Když vůně tak jedině od California Scents!

V roce 1993 se v Californii v městě Irvine zrodila firma s názvem California Scents, která se začala zabývat výrobou osvěžovačů vzduchu do automobilů. V dnešní době se firma řadí mezi největší špičku v tomto oboru.

Špička z Anglie, Auto Finesse!

Něž Auto Finesse získal svůj původní název jmenoval se JBs . nabízely mobilní službu ve větší části Londýna. Jejich reputace nabízela vysoce kvalitní služby péče o vozidlo a to vedlo společnost k tomu, že se začali zaměřovat na práci k výhradně vozidlům vyšší třídy.

Péče o lak v 5 krocích

Každý z nás chce mít auto v jeho plné kráse. K tomu nám dopomáhá nejen autokosmetika, ale taky kvalitní péče a zájem každého z nás. Představíme Vám v krátkých pěti krocích, jak udržovat Váš auto lak v tom nejlepším stavu.

Zajímavosti o Americkém Meguiar's

Když v roce 1901 Frank Meguiar ve své garáži poprvé vytvořil jeho první leštidlo nábytku, ani netušil, že v dalších letech vytvoří firmu s autokosmetikou. Od prvního leštícího produktu na nábytek chtěl pan Meguiar nabídnout svým zákazníkům jen tu nejlepší kvalitu a tu přenesl i do svých výrobků pro milovníky automobilu. Chce pro své klienty pevný vztah a důvěru pro své produkty.

Karnaubský vosk

Vysoce kvalitní ochrana pro nové a zánovní laky. Chrání proti nepříznivým povětrnostním vlivům a snižuje přilnavost nečistot. S efektem odtoku vody. Vysoce kvalitní karnaubský vosk chrání barvu a dodává laku perfektní zářivý lesk.

Autokosmetika Atas?

ATAS je jeden z nejznámějších a nejvíce ceněných producentů profesionální chemie a autokosmetiky v Evropě. ATAS byl založený v roce 1964 v italském městě Codisotto, kde má dodnes svoje sídlo, výrobní haly i špičkově zařízenou chemickou laboratoř.

Nanotechnologie Sonax!

Jsou to výrobky, jejímž hlavní starostí je péče o lak. Sonax Xtreme je vytvořen z revoluční báze tzv. Hybrid NetProtection Technology (Hybrid NPT). Hybridní technologie se skládá z organických a anorganických látek s efektivností vysokého lesku laku a zajištění dlouhodobé ochrany

Vánoce s námi

Vánoční čas se kvapem blíží, a Vy opět přemýšlíte čím potěšit své blízké? Máme pro Vás tip na originální vánoční dárek letos pod stromeček! S kosmetikou od Sonaxu, Turtle Wax, Ma-fry či Armor All nebude Vaše auto jen čisté, ale bude nablýskané a voňavé.