Menu

  • Ultimate Wash & Wax Ultimate Wash & Wax

    Ultimate Wash & Wax

  • Glass clean Glass clean

    Glass clean

  • AutoFinesse Citrus Power AutoFinesse Citrus Power

    AutoFinesse Citrus Power


Spolupráce

Jste majitelem mycího centra,či detailingového studia a hledáte silného, stabilního partnera pro dlouhodobou spolupráci? Nakupujete zboží v běžných obchodech a bez slev? To se může změnit! Pro své klienty nabízíme zajímavé velkoobchodní nabídky. Svým partnerům nejen, že nabízíme bezkonkureční ceny na trhu, ale snažíme se jim vyjít ve všem vstříc. Na dotaz se snažíme sehnat sortiment, který vyžadují a který běžně v nabídce nemáme. Díky takové spolupráci, rozšiřujeme sortiment o ty nejžádanější a nejkvalitnější přípravky na světovém trhu.

Věnujte prosím několik minut vyplnění registračního formuláře. Na základě úplných a pravdivých údajů Vám budeme moci připravit odpovídající velkoobchodní nabídku, díky které odstartujeme úspěšnou spolupráci.

Registrační formulář je určen pro firmy a osoby podnikající v oboru autoslužeb, které mají zájem o velkoobchodní spolupráci s naší společností. Po kontrole Vámi vyplněných údajů Vás budeme telefonicky kontaktovat,či emailem a dojednáme s Vámi konkrétní podmínky velkoobchodní spolupráce.


Registrační formulář pro velkoobchodní odběratele/partnery naleznete zde.

Máte zájem o spolupráci? Stačí kontaktovat na emailovou adresu info@car-cosmetics.cz


Výměna zpětného odkazu

Máte-li zájem o vzájemnou výměnu zpětných odkazů s naším webem, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@car-cosmetics.cz

Kód pro zpětný odkaz:

<a href="http://www.car-cosmetics.cz/" title="CarCosmetics - Autokosmetika">Car-Cosmetics.cz</a>