Menu

  • Ultimate Wash & Wax Ultimate Wash & Wax

    Ultimate Wash & Wax

  • Glass clean Glass clean

    Glass clean

  • AutoFinesse Citrus Power AutoFinesse Citrus Power

    AutoFinesse Citrus Power

Historie špičkové autokosmetiky z Ameriky Meguiar's !

Když v roce 1901 Frank Meguiar ve své garáži poprvé vytvořil jeho první leštidlo nábytku, ani netušil, že v dalších letech vytvoří firmu s autokosmetikou. Od prvního leštícího produktu na nábytek chtěl pan Meguiar nabídnout svým zákazníkům jen tu nejlepší kvalitu a tu přenesl i do svých výrobků pro milovníky automobilu. Chce pro své klienty pevný vztah a důvěru pro své produkty. Takže dnes se k nám zboží dostane až z Ameriky a automobilový nadšenci jsou jen rádi, že rodinný podnik, který už prošel pěti generacemi, vyváží produkty až k nám do České republiky.V 60 letech se autosalóny staly hitem své doby. Proto se maloobchodníci začali více věnovat tomu, aby konečný zákazník byl co nejvíce spokojen. A k tomu mu dopomohly první leštěnky a vosky Meguiar´s. Tím se Frank Meguiar rozhodl rozšířit svůj sortiment pro automobilové nadšence. A tak v roce 1973 představil celou novou řadu svých produktů.

V pozdějších letech už získal kromě svého hlavního sídla, které je v Kalifornii ve městě Irvine i další své pobočky. V celém světě se dostal do takových měst jako je Sydney, Hong Kong, Paříž, Toronto. Technici v Kalifornii se snaží pro své zákazníky dělat maximum, a proto úzce spolupracují s firmami, které se zabývají výrobou autolaků, samotnými výroby aut a karosáři. Aby bylo použití výrobků jednoduché pro všechny. Tím si firma zaručuje bezkonkurenčnost na trhu.

 V dnešní době je Meguiar´s špičkovou firmou zaměřující se na své zákazníky. Stále se soustřeďují na kvalitu svých produktů, ale je pro ně i důležité, aby jejich prodejci byli stále informování o novinkách a aby věděli, jak se jejich produkty používají. Proto pořádají časté školení, aby se k vám konečným zákazníkům dostaly ty nejlepší informace.