Turtle Wax Sada na opravu škrábanců

Turtle Wax

USA

TW-7609

6 ks

SADA

5010322766893

Nové

Kombinace dávkovacího pera s vysoce kvalitním čirým lakem se snadno použitelnými lešticími houbičkami pro odstranění mnoha vad laku.

Více informací

349 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
10 332 Kč Až do 175 Kč

Více informací

Kombinace dávkovacího pera s vysoce kvalitním čirým lakem se snadno použitelnými lešticími houbičkami pro odstranění mnoha vad laku - od lehkých odřenin až po hluboké škrábance.

Brusné podložky několikastupňové jemnosti a jemný polish nabízí rychlé a účinné odstranění škrábanců s možností kombinace s krycí tužkou, která je součástí sady.

Součástí je i lakovací tužka, která nahradí poškozený lak a může být použita jako vhodný závěr přes horní vrstvu retušované barvy.Sada obsahuje:

1x 10ml Pero s čirým lakem pro vyplnění poškozeného laku

1x 118ml Přípravek pro vyleštění laku - pro rozleštění a odstranění povrchových odřenin

1x 118ml Sprejový přípravek na lak pro vlhčení houbiček a ochranu laku

Renovační houbičky na obnovu povrchového poškození laku a jeho lesku

TURTLE WAX SADA PRO OPRAVU ŠKRÁBANCŮ NA LAKU KOMBINUJE DÁVKOVACÍ PERO S VYSOCE KVALITNÍM ČIRÝM LAKEM S NOVÝMI A SNADNO POUŽITELNÝMI LEŠTÍCÍMI HOUBIČKAMI PRO OŠETŘENÍ MNOHA VAD NA LAKU,OD LEHKÝCH ODŘENIN AŽ PO HLUBOKÉ ŠKRÁBANCE V KOMBINACI S VHODNÝM PŘÍPRAVKEM NA OPRAVU LAKU LZE POMOCÍ SADY PRO OPRAVU ŠKRÁBANCŮ NA LAKU DOCÍLITM ŽE I HLUBOKÉ ŠKRÁBANCE NEBUDOU OKEM VIDITELNÉ A PŘI DOTYKU BUDOU HLADKÉ.

PŘED POUŽITÍM SI PROSÍM PŘEČTĚTE PEČLIVĚ PŘILOŽENÝ NÁVOD NA POUŽITÍ.UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

POKYNY:

UMYJTE AUTOMOBIL AUTOŠAMPONEM DLE PŘÍSLUŠNÝCH POKYNŮ A VYSUŠTE JEJ.

ŘÁDNĚ PROTŘEPEJTE PERO S ČIRÝM LAKEM, ABY SE SMÍCHALY SLOŽKY. STLAČTE ŠPIČKU PERA NA PAPÍŘE, ABY Z NĚJ ZAČAL VYTÉKAT ČIRÝ LAK.

OPATRNĚ VEĎTE ŠPIČKU PERA PO ŠKRÁBANCI A DBEJTE, ABY DO ŠKRÁBANCE ROVNOMĚRNĚ ZATÉKAL ČIRÝ LAK Z PERA A VYPLNIL TAK ŠKRÁBANEC. PONECHTE LAK 24 HODIN VYTVRDNOUT. POSTUPUJTE DLE POKYNŮ V KROCÍCH 4 A 5 PRO ZAROVNÁNÍ OPRAVY S PŮVODNÍM LAKEM (VOLITELNÉ).

POKUD CHCETE, ZAROVNEJTE OPRAVENOU OBLAST POMOCÍ LEŠTÍCÍCH HOUBIČEK A SPREJOVÉHO LUBRIKANTU. ZAČNĚTE S HOUBIČKOU 1 A OŠETŘENÍ UKONČETE HOUBIČKOU 4 (KAŽDOU HOUBIČKOU PROVÁDĚJTE OŠETŘENÍ CCA 30 LEHKÝMI TAHY). BĚHEM PROCESU LEŠTĚNÍ A BROUŠENÍ UDRŽUJTE OPRAVENOU OBLAST A HOUBIČKY POMOCÍ SPREJOVÉHO LUBRIKANTU VLKHÉ.

NANESTE PŘÍPRAVEK PRO VYLEŠTĚNÍ LAKU NA OPRAVENOU OBLAST POMOCÍ MĚKKÉHO BAVLNĚNÉHO HADŘÍKU A DRHNĚTE PO DOBU 1 MINUTY. VYLEŠTĚTE DO VYSOKÉHO LESKU. PROCES OPAKUJTE, DOKUD NEBUDE DOSAŽENO POŽADOVANÉ ÚROVNĚ LESKU.

POZNÁMKA: POKUD SE ŠKRÁBANEC PO POUŽITÍ PERA NESPOJÍ S LAKEM VOZIDLA, NANESTE NA ŠKRÁBANEC JEDNU VRSTVU ODPOVÍDAJÍCÍHO OPRAVNÉHO LAKU (NENÍ SOUČÁST DODÁVKY). DLE POTŘEBY NANESTE JEŠTĚ ČIRÝ LAK POMOCÍ PERA. MEZI APLIKACEMI VYČKEJTE 10 MINUT. PO DOKONČENÍ OPRAVY VYČKEJTE PŘED BROUŠENÍM 24 HODIN NA VYTVRDNUTÍ LAKU.

TURTLE WAX SADA PRO OPRAVU ŠKRÁBANCŮ NA LAKU JE DOPORUČENA PRO ODTRANĚNÍ LEHKÝCH ŠKRÁBANCŮ NA MALÝCH A STŘEDNĚ VELKÝCH PLOCHÁCH A HLUBOKÝCH ŠKRÁBANCŮ NA MALÉ PLOŠE. V PŘÍPADĚ HLUBOKÝCH ŠKRÁBANCŮ SADA ZLEPŠÍ JEJICH VZHLED VE SPOJENÍ S ODPOVÍDAJÍCÍM OPRAVNÝM LAKEM. POZORNĚ SI PROSÍM PŘEČTĚTE POKYNY, ABYSTE MOHLI URČTI NEJLEPŠÍ ZPŮSOB ODTRANĚNÍ ŠKRÁBANCŮ. NESPRÁVNÉ POUŽITÍ PRODUKTU MŮŽE VÉST K POŠKOZENÍ LAKOVANÉHO POVRCHU. OBNOVOVACÍ HOUBIČKY NEODSTRANÍ PROMÁČKLINY Z POMAČKANÉHO PLECHU.

IDENTIFIKACE TYPU LAKU A ŠKRÁBANCE:

EXISTUJÍ RŮZNÉ TYPY ŠKRÁBANCŮ A TYPY LAKŮ. KOMBINACE TYPU LAKU A ŠKRÁBANCE URČUJE METODU OPRAVY. PRO URČENÍ, JAKÝ TYP LAKU MÁTE, KÁPNĚTE MALÉ MNOŽSTVÍ PŘÍPRAVKU PRO VYLEŠTĚNÍ LAKU NA HADŘÍK SVĚTLÉ BARVY A APLIKUJTE JEJ NA LAK V NENÁPADNÉ ČÁSTI LAKOVANÉHO POVRCHU, NAPŘÍKLAD NA VNITŘNÍ ČÁSTI DVEŘÍ. POKUD JDE BARVA DOLŮ NA HADŘÍK, LAK JE TYPU ,,PŘÍMÝ LESK,,. POKUD NEDOJDE K PŘENOSU BARVY, LAKOVANÝ POVRCH JE ,,DVOUSLOŽKOVÝ,, A VĚTŠINA MODERNÍCH LAKŮ JE TOHOTO TYPU. POUŽITÍ PERA S ČIRÝM LAKEM NENÍ DOPORUČENO NA LAKY TYPU,,PŘÍMÝ LESK,,.

PRO URČENÍ TYPU ŠKRÁBANCE:

OMYJTE POŠKRÁBANOU OBLAST LAKU, ABY BYLY ODSTRANĚNY POVRCHOVÉ NEČISTOTY. VYZKOUŠEJTE ŠKRÁBANEC NEHTEM NA PRSTU. PŘEJÍŽDĚJTE NEHTEM DOZADU A DOPŘEDU PO CELÉ ŠÍŘCE ŠKRÁBANCE. POKUD SE NEHET ZACHYTÍ V HLUBOKÉM ŠKRÁBANCI, BUDE NUTNÉ POUŽÍT PERO S ČIRÝM LAKEM (POUZE ČISTÝ LAKOVANÝ POVRCH). TENTO TYP POŠKOZENI MŮŽE TAKÉ VYŽADOVAT ODPOVÍDAJÍCÍ OPRAVNÝ BAREVNÝ LAK, POKUD ŠKRÁBANEC ZASAHUJE SKRZ LAK NEBO ZÁKLADNÍ LAK. POSTUPUJTE DLE POKYNŮ V BODECH URČENÝCH PRO OŠETŘENÍ HLUBOKÝCH ŠKRÁBANCŮ. POKUD JE ŠKRÁBANEC LEHKÝ A NE HLUBOKÝ VIZ. POPIS VÝŠE, POSTUPUJTE PROSÍM DLE POKYNŮ PRO ODSTRANĚNÍ LEHKÝCH ŠKRÁBANCŮ.

PŘÍPRAVA:

UMYJTE POŠKRÁBANOU OBLAST AUTOŠAMPONEM A POVRCH ŘÁDNĚ VYSUŠTE. NANESTE PŘÍPRAVEK PRO VYLEŠTĚNÍ LAKU NA ČISTÝ BAVLNĚNÝ HADŘÍK A DRHNĚTE POŠKRÁBANOU OBLAST POHYBEM VPŘED A VZAD. VYLEŠTĚTE HADŘÍKEM Z MIKROVLÁKNA NEBO ČISTÝM, MĚKKÝM HADŘÍKEM BEZ CHOMÁČŮ. OHRANIČTE ŠKRÁBANEC KRYCÍ PÁSKOU, PÁSKU UMÍSTĚTE PARARELNĚ PODÉL ŠKRÁBANCE. POKUD ŠKRÁBANEC ZASAHUJE AŽ NA KONEC PANELU, JE VHODNÉ ZAKRÝT KRYCÍ PÁSKOU PŘILEHLÉ OKRAJE TAKÉ.


POKYNY:

MALÉ ŠKRÁBANCE, VŠECHNY TYPY LAKU:

NANESTE PŘÍPRAVEK PRO VYLEŠTĚNÍ LAKU NA ČISTÝ BAVLNĚNÝ HADŘÍK A ŠKRÁBANCE VYDRHNĚTE ZA POUŽITÍ ROVNOMĚRNÉHO TLAKU. VYLEŠTĚTE HADŘÍKEM Z MIKROVLÁKNA. PROCES OPAKUJTE, DOKUD NEBUDE ŠKRÁBANEC ODSTRANĚN NEBO POKUD SE JIŽ NEBUDE VZHLED OŠETŘENÉHO MÍSTA ZLEPŠOVAT. POKUD SE ŠKRÁBANEC POMOCÍ PŘÍPRAVKU PRO VYLEŠTĚNÍ NEODSTRANÍ ZCELA, POUŽIJTE HOUBIČKY 3 A 4. NANESTE LUBRIKANT VE SPREJI NA POŠKRÁBANOU OBLAST. NAVLHČETE HOUBIČKU 3 LUBRIKANTEM VE SPREJI A JEMNĚ DRHNĚTE ŠKRÁBANCE SEM A TAM 20X ZA POUŽITÍ ROVNOMĚRNÉHO TLAKU. PROCES OPAKUJTE, DOKUD NEBUDE VĚTŠINA ŠKRÁBANCE ODSTRANĚNA. BĚHEM OŠETŘENÍ PRAVIDELNĚ KONTROLUJTE VZHLED, ABY NEDOŠLO K ODSTRANĚNÍ PŘÍLIŠ VELKÉHO MNOŽSTVÍ LAKU. OBLAST BUDE JMENÁ A MATNÁ. POOKRAČUJTE V OŠETŘENÍ HOUBIČKOU 4, KTEROU PŘEJÍŽDĚJTE NA PLOCHO PO CELÉ OOBLASTI, PŘIČEMŽ UDRŽUJTE HOUBIČKU I POVRCH VLHKÝ POMOCÍ LUBRIKANTU VE SPREJI. KDYŽ OBLAST VYPADÁ SOUVISLE, VYTŘETE JI DO SUCHA A POUŽIJTE PŘÍPRAVEK PRO VYLEŠTĚNÍ LAKU NA OKOLNÍ OBLAST, DOKUD NENÍ DOSAŽENO POŽADOVANÉHO ROVNOMĚRNÉHO POVRCHU.

OŠETŘENÍ ZAKONČETE APLIKACI VHODNÉHO LESKU.

STŘEDNĚ VELKÉ ŠKRÁBANCE

DVOUSLOŽKOVÉ LAKY

OPRAVA POUZE POMOCÍ ČIRÉHO LAKU

POUŽIJTE PERO S ČIRÝM LAKEM-PERO ŘÁDNĚ PROTŘEPEJTE A STLAČTE ŠPIČKU PERA NA PAPÍŘE, ABY Z NĚJ ZAČAL VYTÉKAT ČIRÝ LAK A KOMPLETNĚ JIM VYPLŇTE ŠKRÁBANEC. LAK PONECHTE ZASCHNOUT PO DOBU 1 HODINY A POTÉ NANESTE V PŘÍPADĚ POTŘEBY DALŠÍ VRSTVU LAKU, DOKUD NEBUDE ŠKRÁBANEC ZCELA VYPLNĚN. POONECHTE ZASCHNOUT PŘES NOC. POUŽIJTE KRYCÍ PÁSKU. NANESTE NA OPRAVOVANOU OBLAST A NA HOUBIČKU LUBRIKANT VE SPREJI. OBLAST DRHNĚTE HOUBIČKOU 2 VPŘED A VZAD CCA 20X PRO VYROVNÁNÍ ČIRÉHO LAKU ZA POUŽITÍ LEHKÉHO TLAKU. OBLAST SETŘETE BAVLNĚNÝM HADŘÍKEM. PROCES OPAKUJTE, DOKUD NEBUDOU VIDĚT HRANY ,, OPRAVY,, ČIRÝM LAKEM. TO MŮŽE ZABRAT NĚJAKÝ ČAS, PŘIČEMŽ JE NUTNÉ POUŽÍVAT MINIMÁLNÍ TLAK-NECHTE HOUBIČKU KLOUZAT PO LUBRIKOVANÉM POVRCHU A OPRAVENÁ OBLAST ČIRÝM LAKEM SE ROVNOMĚRNĚ SPOJÍ S OKOLNÍ OBLASTÍ.

DÁLE POOUŽIJTE HOUBIČKU 3, NAVLHČETE OŠETŘOVANOU OBLAST I HOUBIČKU LUBRIKANTEM VE SPREJI A DRHNĚTE HOUBIČKOU VPŘED A VZAD CCA 20X. VYTŘETE DO SUCHA, DOKUD NEBUDE OBLAST JEMNÁ. PŘI DRHNUTÍ POUŽIJTE MINIMÁLNÍ TLAK. ODSTRAŇTE KRYCÍ PÁSKU.

NAVLHČETE OŠETŘOVANOU OBLASTI HOUBIČKU LUBRIKANTEM VE SPREJI A DRHNĚTE HOUBIČKOU 4 VPŘED A VZAD PRO SPOJENÍ OPRAVOVANÉHO MÍSTA S ORIGINÁLNÍM LAKEM. OBLAST V PRAVIDELNÝCH INTERVALECH ZKONTROLUJTE. VYTŘETE DO SUCHA. DLE POTŘEBY APLIKUJTE LUBRIKANT VE SPREJI, ABY BYL POVRCH UDRŽOVÁN VLHKÝ. NÁSLEDUJE OŠETŘENÍ PŘÍPRAVKEM PRO VYLEŠTĚĚNÍ LAKU A VHODNÝM VOSKEM.

POZNÁMKA: POKUD SE ŠKRÁBANEC PO OŠETŘENÍ PEREM S ČIRÝM LAKEM NESPOJÍ S ORIGINÁLNÍM LAKEM VOZIDLA, APLIKUJTE JEDNU VRSTVU OPRAVNÉHO LAKU(NENÍ SOUČÁST DODÁVKY). SETŘETE ZBYTKY Z OKOLÍ A PONECHTE PŘED APLIKACÍ ČIRÉHO LAKU 15 MINUT ZASCHNOUT. PŘED BROUŠENÍM PONECHTE VYTVRDNOUT 24 HODIN. PONECHTE OPRAVU NA POVRCHU MÍRNĚ VYVÝŠENOU.

OPRAVNÝ LAK A OPRAVA ČIRÝM LAKEM:

NANESTE NA ŠKRÁBANEC VHODNÝ OPRAVNÝ LAK(NENÍ SOUČÁST BALENÍ) DLE POKYNŮ VÝROBCE. PONECHTE VYSCHNOUT PŘES NOC.

OHRANIČTE ŠKRÁBANEC POMOCÍ KRYCÍ PÁSKY. NAVLHČETE OŠETŘOVANOU OBLAST I HOUBIČKU LUBRIKANTEM VE SPREJI A DRHNĚTE HOUBIČKOU 1 VPŘED A VZAD CCA 20X PRO VYROVNÁNÍ OPRAVNÉHO LAKU. VYTŘETE DO SUCHA. POKRAČUJTE, DOKUD NEBUDE LAK VNĚ ŠKRÁBANCE ODSTRANĚN. VYTŘETE DO SUCHA. POUŽIJTE PERO S ČIRÝM LAKEM VIZ POPIS V ODSTAVCI,,OPRAVA ČIRÁM LAKEM,,

HLUBOKÉ ŠKRÁBANCE A OPRÝSKANÍ KAMENY:

DVOUSLOŽKOVÉ LAKY:

POSTUPUJTE DLE POKYNŮ V ODSTAVCI ,, OPRAVNY LAK A OPRAVA ČIRÝM LAKEM,,

PŘÍMY LESK:

POUŽIJTE VHODNÝ OPRAVNÝ LAK-NANÁŠEJTE V ETAPÁCH, PŘIČEMŽ KAŽDOU VRSTVU NECHTE ZASCHNOUT DLE POOKANŮ VÝROBCE, ABY BYLA POOSLEDNÍ VRSTVA MÍRNĚ VYVÝŠENA NAD POVRCHEM. PONECHTE LAK 24 HODIN VYTVRDNOUT.

NAVLHČETE OŠETŘOVANOU OBLAST LUBRIKANTEM VE SPREJI A DRHNĚTE VELICE JEMNĚ HOUBIČKOU 1 VPŘED A VZAD PRO VYROVNÁNÍ OPRAVNÉHO LAKU. VYTŘETE DO SUCHA. POKRAČUJTE, DOKUD NEBUDE OPRAVNÝ LAK VNĚ ŠKRÁBANCE ODSTRANĚN. VYTŘETE DO SUCHA.

NANESTE NA POŠKRÁBANOU OBLAST LUBRIKANT VE SPREJI. NAVLHČETE LUBRIKANTEM VE SPREJI HOUBIČKU 3 A VELICE JEMNĚ DRHNĚTE OBLAST VPŘED A VZAD ZA POUŽITÍ MÍRNÉHO A ROVNOMĚRNÉHO TLAKU, DOKUD VĚTŠINA ŠKRÁBANCŮ NEZMIZÍ. BĚHEM OŠETŘENÍ PRAVIDELNĚ KONTROLUJTE VZHLED, ABY NEDOŠLO K ODSTRANĚNÍ PŘÍLIŠ VELKÉHO MNOŽSTVÍ LAKU. OBLAST BUDE JEMNÁ A MATNÁ. POKRAČUJTE V OŠETŘENÍ HOUBIČKOU 4, KTEROU PŘEJÍŽDĚJTE NA PLOCHO POO CELÉ OBLASTI, PŘIČEMŽ UDRŽUJTE HOUBIČKU I POVRCH VLHKÝ POMOCI LUBRIKANTU VE SPREJI. KDYŽ OBLAST VYPADÁ SOUVISLE, VYTŘETE JI DO SUCHA A POUŽIJTE PŘÍPRAVEK PRO VYLEŠTĚNÍ LAKU NA OKOLNÍ OBLAST, DOKUD NENÍ DOSAŽENO POŽADOVANÉHO ROVNOMĚRNÉHO POVRCHU.

TIPY OD ,,ŽELVY,,

NEPOUŽIVAT, POKUD JE POVRCH NA DOTEK HORKÝ.

NA LEŠTÍCÍ HOUBIČKY APLIKUJTE MÍRNÝ TLAK PRO ODSTRANĚNÍ NADBYTEČNÉHO ČIRÉHO LAKU Z OPRAVOVANÉHO MÍSTA, NADMĚRNÝ TLAK ZPŮSOBÍ ODSTRANĚNÍ OKOLNÍHO LAKU A ZPOMALÍ VYROVNÁNÍ.

POUŽÍVEJTE POUZE KRYCÍ PÁSKU, JINÉ TYPY, NAPŘ. IZOLEPA MŮŽE ZPŮSOBIT PŘI ODSTRAŇOVANÍ POŠKOZENÍ LAKU.

PŘI LEŠTĚNÍ UDRŽUJTE LEŠTÍCÍ HOUBIČKY A POVRCH LAKU VLHKÉ.


Video k produktu:

Recenze

Známka 
Jan T 2017-05-15

Honza

Paráda :) nečekal jsem ale pomohlo

  Napište taky svůj názor :)

  Napsat recenzi

  Turtle Wax Sada na opravu škrábanců

  Turtle Wax Sada na opravu škrábanců

  Kombinace dávkovacího pera s vysoce kvalitním čirým lakem se snadno použitelnými lešticími houbičkami pro odstranění mnoha vad laku.

  Napsat recenzi

  30 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  View Full Site